O mnie

Finansowy-Lifehacking.pl logo

Cześć, nazywam się Marek, a Finansowy lifehacking to mój kawałek internetu, w którym będę dzielił się z Wami poradami finansowymi z życia wziętymi.

Na co dzień pracuje w dziale marketingu jednej z większych korporacji w Warszawie. Optymalizacja kosztów i wyciskanie największej możliwej ilości korzyści z każdej wydanej złotówki to mój chleb powszedni.

Finansowy Lifehacking

Właśnie z powodu połączenia moich zainteresowań tematyką finansową z pracą, w której te zainteresowania są bardzo przydatne jestem świetny w tym co robię. A skoro jestem ekspertem, to dlaczego nie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat optymalnego wykorzystywania swoich finansów z innymi?

Na moim blogu będę zamieszczał wpisy, dzięki którym nauczycie się efektywnego zarządzania budżetem – służbowym i prywatnym. Znajdziecie tutaj ciekawe lifehacki, dzięki którym każda wydana przez Was złotówka przyniesie maksymalny możliwy efekt.

Postaram się, aby każdy z wpisów był inspirujący i zachęcał Was do jak najbardziej optymalnego wykorzystywania swoich pieniędzy.

O czym jest ten blog?

Znajdziecie tutaj wpisy z różnych tematyk, jednak wszystkie będą oscylowały wkoło pieniędzy. Artykuły, newsy, poradniki i wszystko co znajdziecie na moim blogu będą podzielone na kilka kategorii, które mam nadzieję ułatwią Wam nawigowanie w gąszczu finansowych zawiłości.

  • Budżet domowy – tutaj znajdziecie poradniki o tym jak zarządzać domowymi finansami, jak kategoryzować wydatki, aby Wasza wypłata nie tylko wystarczyła „od pierwszego do pierwszego”, ale również zawsze coś z niej zostało w Waszej kieszeni.
  • Kredyty – pożyczki, ich zaciąganie i spłacanie to zawsze grząski teren. Czasami jednak nie mamy wyjścia i jesteśmy zmuszeni zaciągnąć kredyt. W tej kategorii znajdziecie teksty, które pomogą Wam zadecydować jak wybrać najlepszą pożyczkę, jak je spłacać, czego unikać, a czym warto się zainteresować.
  • Lifehacki w pracy – tutaj będę zamieszczał porady o tym jak zarządzać budżetem służbowym. Praca w marketingu jest szczególnie wyczulona na optymalizacje wydatków i maksymalizację efektów związanych z tymi wydatkami. Mam nadzieję, że każdy z Was będzie mógł skorzystać w pracy z moich porad.
  • Poradnik finansowy – jest to dość ogólna kategoria, w której znajdą się teksty, na które akurat naszła mnie wena, a ich tematyka traktuje o finansach bardzo ogólnie lub pobocznie.
  • Szybka kasa – promocje bankowe, okazje zakupowe, nowości na rynku finansowym – wszystko o tym jak skorzystać z szybkich okazji na zarobienie lub oszczędzenie pieniędzy.

Fajnie, że tu jesteś. Mam nadzieję, że mój finansowy bełkot Cię nie zanudzi i zostaniesz ze mną na dłużej.

Marek