Łatwa i samodzielna wymiana armatury w kuchni lub łazience?

Ostatnie dwa lata sprawiły, że nasz dom stał się bezpiecznym azylem i miejscem, w którym spędzamy większość czasu. Nic więc dziwnego, że zapragnęliśmy zmian w wystroju i  dopasowania wnętrz do nowych potrzeb. Czy musi to oznaczać burzenie ścian i generalny remont? Niekoniecznie. Efektowne zmiany w domu można przeprowadzić w prosty oraz niedrogi sposób – nawet w przypadku takich pomieszczeń jak łazienka czy kuchnia.

GROHE, jako globalny producent kompletnych rozwiązań sanitarnych do łazienki i kuchni, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, oferując fanom drobnych remontów wyjątkowe rozwiązanie: portfolio produktów GROHE QuickFix. Dzięki niemu w łatwy, szybki, a co najważniejsze, samodzielny sposób wymienisz armaturę zarówno w kuchni, jak i w łazience.

„Nawet niewielkie zmiany mogą mieć znaczący wpływ na nasze dobre samopoczucie. Do tej pory remont w domu kojarzył się z trudnym i kosztownym przedsięwzięciem. Dlatego stworzyliśmy koncepcję i portfolio armatury GROHE QuickFix, by zaoferować konsumentom wygodne i niedrogie rozwiązania, umożliwiające łatwą oraz szybką wymianę armatury, którą mogą wykonać samodzielnie. Chcemy, aby marzenia naszych klientów o ich idealnej kuchni czy łazience stały się rzeczywistością” – mówi Jonas Brennwald, Lider LIXL EMENA and Co-CEO Grohe AG.

Zrób to samodzielnie!  Zaskakująco proste zmiany w kuchni lub łazience

Produkty z portfolio GROHE QuickFix zawierają w opakowaniu niezbędne elementy, dzięki którym można szybko i łatwo przeprowadzić montaż. Są to: narzędzie QuickTool, instrukcja montażu QuickGuide oraz film instruktażowy QuickVideo. Pierwszym elementem jest uniwersalne narzędzie, potrzebne do instalacji baterii umywalkowej GROHE. W przypadku baterii kuchennych marka oferuje prosty system mocowania, do którego nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia. QuickGuide to natomiast przejrzysta i prosta instrukcja instalacji z krótkimi wskazówkami. Dla osób, które preferują nieskomplikowane filmy instruktażowe, pomocne porady krok po kroku zostały pokazane w filmie QuickVideo. Dostęp do niego można uzyskać, skanując kod QR, umieszczony w opakowaniu.

Rozwiązanie GROHE QuickFix to obietnica, że w jednym pudełku konsument otrzyma wszystko, czego potrzebuje, by łatwo i sprawnie wykonać montaż. Co ważne, elementy nie są zapakowane w zbędny plastik, ponieważ marka postanowiła zastąpić go bardziej ekologicznymi alternatywami.

3, 2, 1… GROHE Start!

GROHE Start jest pierwszą kolekcją produktów, które mają spełniać obietnicę łatwego montażu GROHE QuickFix. To idealny wybór dla majsterkowiczów chcących delikatnie odświeżyć wystrój łazienki lub kuchni. Marka GROHE zapewnia szeroką ofertę baterii umywalkowych w różnych rozmiarach, a także baterie wannowe i prysznicowe. Produkty wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także większą funkcjonalnością, dzięki której codzienne czynności w łazience są bardziej komfortowe. Nowością w ofercie armatury umywalkowej jest wariant
z wyciąganą wylewką, ułatwiający czyszczenie umywalki czy szybkie umycie włosów. Zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju firmy produkty z kolekcji GROHE Start wyposażono
w ekologiczne rozwiązania. Zintegrowana technologia GROHE EcoJoy zmniejsza przepływ wody bez utraty wydajności strumienia, dzięki zastosowaniu perlatora. Ponadto, niektóre warianty dostępne są z głowicą GROHE SilkMove ES, umożliwiającą lepszą kontrolę nad zużyciem energii i wody podczas korzystania z armatury. Technologia EnergySaving polega na tym, że tryb uruchomienia zimnej wody działa także wtedy, kiedy dźwignia baterii jest w położeniu centralnym. Przyczynia się do oszczędzania energii, której nie zużywa na niepotrzebne podgrzanie wody.

GROHE Start to także kolekcja armatury do kuchni. Smukły, nowoczesny design oraz sprawdzona funkcjonalność sprawiają, że codzienne czynności w kuchni stają się przyjemnością.

Kompleksowe podejście i pełen zakres usług

Wraz z produktami GROHE QuickFix zapewniamy pełen zakres usług – od inspiracji, przez zakup i samodzielną instalację, aż po konserwację. Konsumenci, którzy wybrali produkty z kolekcji łazienkowej i kuchennej GROHE Start, mogą łatwo przedłużyć gwarancję z pięciu do sześciu lat. Wystarczy zarejestrować produkt na dedykowanej stronie: https://www.quickfix-grohe.com/pl-pl/. Kolejną zaletą jest posprzedażowa obsługa firmy GROHE – w każdej chwili można uzyskać pomoc i wsparcie, by instalacja przebiegła bezproblemowo i zakończyła się sukcesem.